Які квести найпопулярніші в Запоріжжі?

Які квести найпопулярніші в Запоріжжі?

Цікаві квести - це один з найбільш привабливих, цікавих, незабутніх і дивовижних видів сучасного дозвілля. Це відносно новий вид розваг в Україні, який досить швидко полюбився народу. Пограти в квест можуть як дорослі, так і діти, а команда гравців може бути складена з друзів або представлена сім'єю, члени якої вирішили разом провести вихідний день.

До речі, квест на день народження теж може стати відмінним варіантом розважального дозвілля, і якщо ви спробуєте, то обов'язково переконайтеся в цьому! Головне - зберіть команду, визначитеся зі складом учасників і забронюйте відповідну квест-кімнату.

Які квести найбільш популярні в Запоріжжі?

Підбираючи куди відправитися пограти в вихідний день, кожен хоче вибрати кращий варіант. Популярні квести в Запоріжжі сьогодні проводяться в багатьох квест-кімнатах і представлені різними жанрами, найбільш затребувані:

пригода;
веселощі;
пограбування;
страхіття
містика;
для дітей;
фентезі;
сімейні.
Тому, підбираючи і аналізуючи анонсовані найцікавіші квести в Запоріжжі, спочатку звертають увагу на жанр і визначаються з тим, якою буде найбільш цікавий команді гравців. Після цього переходять до вибору сюжету, паралельно з огляду на вікові обмеження (наприклад, в дорослі квест-кімнати з жахами не варто брати дітей до 14-16 років), а також ступінь складності завдань.
Фото до новини Які квести найпопулярніші в Запоріжжі?

Короткий огляд найбільш популярних і кращих квестів Запоріжжя

Сказати однозначно, які кращі квести в Запоріжжі на сьогоднішній день складно, тому що у кожного гравця і команди свої смаки і переваги. Правда, у багатьох ігор дуже високі рейтинги, складені на підставі відгуків відвідувачів квест-румів, і на цей факт слід звертати увагу.

У лідерах популярності сьогодні різні сюжети, пов'язані з Гаррі Поттером, які цікаві і дітям, і відмінно підходять для сімейного відвідування. Також популярні квести для дітей з веселими і завзятими Міньйон, які придумані на основі пригод «Піратів Карибського моря». Любителям хоррор-жанру може сподобатися квест «Від заходу до світанку», у нього відмінні рейтинги, і що особливо цікаво, тут змішаний жанр - жахи / веселощі.

У числі нових квестів, але вже активно набирають популярність в Запоріжжі, є квест-кімната для Ульотна парубочого. Вона розрахована на відвідувачів 18+ і пропонує їм цікавий випадок проведення чоловічого вечора напередодні весілля (жанр - еротика / веселощі).

На які команди розраховані найпопулярніші квести в Запоріжжі?

Популярні квест-кімнати розраховані на відвідування певної кількості гравців, ця інформація завжди є в описі характеристик гри. Найчастіше допускається група з 2-6 чоловік, в деяких кімнатах можуть грати до 8 осіб. Квест для великих команд слід замовляти індивідуально, і його зазвичай організовують на вулицях міста, в парках (наприклад, «Дубовий гай»). Така розвага припаде до смаку всім любителям активного, рухомого і супроводжується яскравими емоціями відпочинку.
Леоніда Жаботинського, 50
Матросова 25
Незалежної України 51
Незалежної України, 80
пр. Соборний 198
Сергія Серікова 30
Соборний 186
Соборний, 150а
Сталеварів 14 а
Сталеварів 15