Квест
Мисливці за привидами

Запоріжжя, пр-т Соборний, 60
2-6/ Від 12 років
60 хв
Легкий переляк
Складність:
Опис
Давнє пророцтво говорить: «Численні, приховані від цікавих очей лазівки відокремлюють наш світ від світу потойбічного. Безсмертні стражники охороняють кожен вхід і вихід, аби дати Всесвітам перетинатися. Але ось одного разу потойбічні створіння, нездатні на почуття і співчуття, прорвуться в наш світ. І тільки справжні герої зможуть врятувати його від розрухи і хаосу. Тільки вони зможуть повернути спокій і розмірений ритм життя мирним жителям ».
І хоч легенда була забута, загубившись серед поколінь, так раптово і сталося. Бридкі, жорстокі істоти без плоті і крові, знайшовши давно забуту лазівку, пробралися в тихий і затишний світ під назвою Земля.
Місто, що стає їх першою жертвою, опинилося в темряві. Найжахливіше - від них неможливо позбутися звичайними для нас способами. Вони не мають тіл. Вони - примари. А людство не знає, як перемогти того, хто вже мертвий.
Команда професійних мисливців за привидами, на яку всі сподівалися, таємниче зникла, погнавшись за одним з привидів.
Тепер підмісячний світ в паніці, звичні підвалини руйнуються як картковий будиночок, духи радіють і святкують перемогу. Здавалося, їх мета досягнута і все вже вирішено наперед.
Але як говорить пророцтво - надія на порятунок є. Ось тільки чи залишилися ті самі справжні герої-сміливці? І чи вистачить їм мужності, сміливості та спритності, щоб пробратися на базу зниклих мисливців і роздобути зброю для затримання душ мерців? Чи встигнуть вони за 60 хвилин повернути історію з привидами назад?
Команда для гри:
Вечірні та нічні ігри проводяться тільки по передоплаті 200 грн!


Квест з категорії: Легкий переляк
Додати коментар: