Квести в Запоріжжі як ідеальний вид дозвілля вихідного дня

Квести в Запоріжжі як ідеальний дозвілля вихідного дня для дітей і дорослих

Здавалося б, в Запоріжжі досить багато місць для відпочинку і розваг, але занадто багато мешканців стикаються з тим, що у вихідний день просто нікуди піти. У гарну погоду привертають красивою природою острів Хортиця, атракціонами з ігровими майданчиками - парк «Дубовий гай», захоплюючим катанням на байдарках - «Урочище Сагайдачного» і не тільки.

Але все це сезонно, пов'язане з погодними умовами і все одно вимагає різноманітності. Що можна придумати? Цікаві квести в Запоріжжі можуть стати чудовою ідеєю незабутнього відпочинку, як у вихідні, так і ввечері після насиченого трудового дня.

Чому квест - відмінна ідея для відпочинку в Запоріжжі?

Хоч квест в Запоріжжі і нову розвагу, його вже встигли оцінити і полюбити багато. Це інтерактивна гра, яка:

однаково цікава і захоплююча всім - і любителям активного відпочинку, і прихильникам більш спокійного інтелектуального дозвілля;
подобається дітям і дорослим, може бути розрахована як на певну вікову групу, так і для спільного проведення часу всією сім'єю;
прекрасно підійде для дозвілля в будь-який час року і при будь-якій погоді (переважно проводиться в закритому просторі - в спеціально обладнаних квест-кімнатах);
може проводитися для будь-якої кількості учасників (до 8 осіб - у квест-румах, ну а квест для великих команд - на свіжому повітрі (природі / вулиці), тим більше що Запоріжжя рясніє відповідними територіями).
жанрами;
сюжетними лініями;
рівнем складності.
Фото до новини Квести в Запоріжжі як ідеальний вид дозвілля вихідного дня

Квест-кімнати Запоріжжя і їх особливості

Кожна квест-кімната в Запоріжжі - це особливий світ, відмінно оформлений і обладнаний таким чином, щоб потрапивши сюди, всі учасники гри моментально поринули в іншу атмосферу, забувши про проблеми і турботи. Антураж, світлове оформлення і звуковий супровід, при необхідності, спецефекти і участь акторів - все це містять кращі квести міста, забезпечуючи максимальну реалістичність грі.

У всіх квест-румах пропонуються різні види ігор, що відрізняються:


За місцем розташування всі локації досить зручні. Є кілька квест-кімнат в спальних районах, але основна маса зосереджена вздовж центральної вулиці - проспекту Соборної. Отже, біля кожної - відмінна транспортна розв'язка, тому, яку б з них ви не вирішили відвідати - ніяких проблем з проїздом не виникне.

Квести в Запоріжжі - найкраща ідея для будь-якого свята
Це дивовижне розвага ідеально підходить як для відпочинку після роботи / навчання або у вихідний, так і для свят. Квест на день народження в Запоріжжі став новим трендом, і це не дивно, адже можна захоплююче і весело провести час в компанії рідних та друзів, при цьому реально отримати задоволення при мінімальних витратах.

Проходження квесту можна організувати для корпоративного заходу, це допоможе колегам дізнатися один одного в неформальній обстановці і здружитися.

Квести для дітей в Запоріжжі теж затребувані. Дитячі квест-кімнати стануть прекрасним вирішенням проблеми, коли вдома немає умов і можливості для розваги дітлахів.
Леоніда Жаботинського, 50
Матросова 25
Незалежної України 51
Незалежної України, 80
пр. Соборний 198
Сергія Серікова 30
Соборний 186
Соборний, 150а
Сталеварів 14 а
Сталеварів 15