Знайомтесь: краща розвага для дітей Запоріжжя - квести

Квести для дітей в Запоріжжі

стрімко набирають популярність, адже це дивовижна розвага, та модне, цікаве і корисне дыйство. Тому, якщо ви хочете влаштувати свято або просто дати можливість своїй дитині прекрасно відпочити і весело пограти з друзями - спробуйте дитячий квест, він обов'язково сподобається маленьким непосидам!З якого віку дітки можуть проходити квест?

Багато батьків помилково вважають, що квест-кімнати - це розвага для старших дітей. Але це не так! Сьогодні в Запоріжжі є квест на день народження для самих маленьких гравців - мінімальний вік - від 4 років. Це справжнє свято, з морем позитивних емоцій, розваг і сміху, в якому всі завдання активно-рухливі і з цікавими загадками.

Для гравців старше 8-10 років дитячі квести в Запоріжжі представлені досить великим вибором. Тут вже можна підібрати різні жанри і різноманітні сюжети на основі казок, мультфільмів і популярних фільмів. Малюки активно виправляють «помилки» бешкетних Міньйон, допомагають врятувати майстра Кружітцу Ву, а ті, хто вже знайомий з історіями про Гаррі Поттера, із задоволенням допомагають йому і його друзям боротися з Темним Лордом.

Цікаві квести є для дітей різного віку. Вибираючи квест-кімнату, обов'язково зверніть увагу на рекомендації по віковим обмеженням і підберіть сюжет, знайомий вашому чаду. До речі, на деякі ігри ви зможете сходити разом з дітьми, тому що є і спеціально розроблені сімейні квести, із завданнями для будь-якого віку.
Фото до новини Знайомтесь: краща розвага для дітей Запоріжжя - квести

Про користь квест-кімнат для дітей

Насправді квест - це не просто гра. Це розвага, яке дуже корисно. Захоплююче заняття у веселій ігровій формі допомагає розвивати:

логічне мислення і спостережливість, тренувати пам'ять;
силу і спритність;
вміння працювати в команді та допомагати один одному;
здатність йти до мети, незважаючи ні на які перешкоди.
Не забувайте також, що сучасні діти часто стають «заручниками» комп'ютерних ігор, і відвернути їх від гаджетів дуже складно. Завдяки тому, що кращі квести засновані на самих популярних екшенах і пригодницьких історій, вони легко стають чудовою альтернативою комп'ютерній грі. Дітям більше подобається те, що вони «по справжньому» можуть виявитися в віртуальному світі.

Дитячі квести для різних заходів і свят

Відвідування дитячої квест-кімнати в Запоріжжі - це відмінна організація дозвілля дитини у вихідні, але крім того, даний варіант прекрасно підходить для будь-якого свята. У квест-румах Запоріжжя для малюків можна влаштувати святкування дня народження (чисельністю гостей до 12 чоловік), а також замовити квест для великих команд в парку або на території дитячого дошкільного / початкового шкільного установи для проведення будь-якого заходу з позакласної програмі: День знань, Свято осені, День іменинника, Випуск з початкової школи і т.д.

Приводів багато, але головне - все організувати продумано, з урахуванням інтересів і здібностей дітей конкретної вікової групи.
Леоніда Жаботинського, 50
Матросова 25
Незалежної України 51
Незалежної України, 80
пр. Соборний 198
Сергія Серікова 30
Соборний 186
Соборний, 150а
Сталеварів 14 а
Сталеварів 15